Gruszko, jesteś piękna!

sylwetki grafiki typu A

Trójkąt lub sylwetka typu A

To odwrócona sylwetka V czyli wąskie ramiona, niewielki biust (mały, średni), wcięcie w talii i szerokie biodra. W tym przypadku szczególnie ważna jest ocena sylwetki w lustrze. Kiedy spoglądasz na siebie z góry, wydaje Ci się, że to jest Twój typ budowy, ponieważ widzisz mały biust i przeskalowane duże biodra. To częsty błąd! Spójrz na siebie w lustrze i oceń proporcje trzech głównych elementów.

RAMIONA: górną część sylwetki podkreślaj, urozmaicaj, poszerzaj. Po prostu zwracaj na nią uwagę, a tym samym odciągniesz uwagę od szerszych bioder. Wszelkie falbany, nietypowe printy, a nawet modne golfy są tu mile widziane. W tym sezonie popularne bluzki z odkrytymi ramionami i falbanami są jak najbardziej dla Ciebie!

TALIA: Dowolność! Delikatnie podkreślaj wcięcie, czym dodasz sobie tylko kobiecości. Masz jednak ten komfort, że szersze, opływowe ubrania też będą dobrze wyglądać.

BIODRA: to w Twoim przypadku kluczowy punkt! U góry niech będzie jasno i kolorowo, natomiast ciemniejsze kolory zostawiaj na dolne partie. Zalecamy spódnice lub dół sukienek o prostym kroju, do kolana. Zazwyczaj do tego typu budowy polecane są lekko rozszerzane nogawki. Jeśli jednak jesteś wielbicielką rurek, nie rezygnuj z nich! Pamiętaj o noszeniu ich z dłuższymi bluzkami, marynarkami, kamizelkami czy płaszczami. Zapomnij tylko o długości do połowy pośladków, zwracasz wtedy uwagę na to, co chcesz ukryć!

Mamy również drugą, supermodną opcję dla bardziej odważnych kobiet. Podkreślaj swoje kobiece kształty! Jeansy z wysokim stanem, opinające Twoje pośladki lub ołówkowe spódnice wskazane. Kształty w stylu J.Lo czy Kim Kardashian są jak najbardziej na czasie i powalają kobiecością!

Poniżej pokazujemy Wam jak Jennifer Lopez w piękny sposób podkreśla swoje kształty, stosując wszystkie triki o których wspominałyśmy wcześniej: rozszerzane nogawki u spodni wydłużające sylwetkę | przy obcisłym stroju dół jest ciemny – góra jasna | przy rozkloszowanej spódnicy ukrywającej biodra można sobie pozwolić na kolory i desenie w dolnej części | obcisłe jeansy do przykuwającej uwagę ozdobnej góry | jasne spodnie połączone są z dłuższym płaszczem | Wzór!

j lo

Gruszka (patrz cz.I sylwetka typu A)

Różnica między sylwetką typu A, a gruszką jest niewielka, jednak dla nas jest to ważna informacja, dlatego uwzględniłyśmy ten typ budowy w naszym moodboxowym podziale. Gruszka jest większą wersją sylwetki typu A. Jeśli zastosujesz się do tych samych wskazówek, będziesz zadowolona z efektów!

Jeśli będziecie potrzebowały dodatkowych wyjaśnień, porady lub konkretnych przykładów ubrań, które pasują do Waszych sylwetek, dajcie nam o tym znać w komentarzu lub drogą mailową, jesteśmy tutaj do Waszej dyspozycji! A jeśli wszystko jest dla Was jasne, ale chcecie otrzymać gotowy zestaw, to zapraszamy do wypełnienia formularza –> KLIK.

Więcej sylwetek:
jabłko |  kielich i kolumna | klepsydra

Agata