Pierwsza analiza męskiej szafy!

Jakiś czas temu zgłosił się do nas Jacek, który chciał uporządkować swoją garderobę tak, żeby wykorzystać wszystkie rzeczy, które znajdują się w jego szafie. Ucieszyło to nas, ponieważ była to pierwsza analiza szafy męskiej i jednocześnie nowego rodzaju wyzwanie.

Jak to zazwyczaj w męskiej szafie bywa, ubrań nie było za wiele.
W porównaniu do damskich szaf, nie chodziło tu o pozbywanie się starych ubrań, a bardziej zwrócenie uwagi na to co powinniśmy dokupić i jak zestawiać.

Jacek lubi na co dzień wygodę, nie obowiązuje go dress code w pracy, a w jego szafie można znaleźć rzeczy, które zdradzają jego muzyczne zainteresowania. Nie ma problemu z wyborem ubrań, wie co lubi i w czym się dobrze czuje, jednak przez to w jego szafie wszystkie rzeczy są powtarzalne. Znalazłyśmy stos t-shirtów z nadrukiem, polówek marki Fred Perry, koszul w kratę, grubych swetrów i prawie identycznych butów.

Większość wybieranych przez niego ubrań jest ciekawa i oryginalna, jednak problem jest przeciwny do większości szaf, którymi się zajmowałyśmy. Jacek jest odważny i ma sporo charakterystycznych rzeczy, jednak brakuje w jego szafie produktów bazowych. Ubrań bez deseni, w jednolitym kolorze, które w łatwy sposób można łączyć z bardziej ozdobnymi elementami garderoby, których ma sporo w szafie, przez co nie wykorzystuje całej jej zawartości.

Wnioski po analizie:
=> dokupujemy bazowe t-shirty,
=> koszule w jednolitym kolorze,
=> rozjaśniamy delikatnie garderobę, ponieważ większość bluz, swetrów i t-shirtów, które znalazłyśmy w szafie była w ciemnych i podobnych kolorach,
=> szukamy dobrej jakości jeansów i chinosów, które pasują do wszystkich elementów garderoby,
=> wygodne sneakersy za kostkę
=> uzupełniamy garderobę o cieńsze swetry

Dokupując wymienione elementy garderoby i łącząc je z tym co już mamy w szafie, tworzymy kompletną garderobę z tysiącem możliwości tworzenia ciekawych zestawów: 

=> wyrazista marynarka z prostym t-shirtem, klasycznymi jeansami i sneakersami,
=> chinosy łączymy z t-shirtami z nadrukiem, cieńszym swetrem i sportowymi butami,
=> grube swetry w ciemnych kolorach łączymy z chinosami o nieco jaśniejszych odcieniach,
=> koszule w jednolitym kolorze łączymy z cieńszym swetrem, materiałowymi spodniami i wiązanymi botkami.

To tylko wybrane przykłady, który podpowiadamy umawiając się z naszymi klientami podczas spotkania o nazwie analiza szafy. Wszystkie propozycje, dokumentacje zdjęciową i wskazówki wysyłamy po spotkaniu drogą mailową. A w przypadku jakichkolwiek chwil zwątpienia lub niepewności można się do nas zawsze zwrócić z prośbą o dodatkową poradę. Jesteśmy dla Was!

Jeśli chcesz zamówić męski box do domu, zgłoś się, poprzez wypełnienie formularza ==> zamów box

Jeśli chciałbyś umówić się na przegląd szafy lub zakupy ze stylistą, skontaktuj się z nami! ==> kontakt Ania i Agata

Agata