Nowy męski Moodbox

DSC_0676a

Pomysł narodził się już dawno temu, gdy wzburzeni Panowie zaczęli dopytywać – dlaczego Moodbox jest tylko dla kobiet?? Same już wiedziałyśmy, że mężczyźni chcą takiej usługi, często potrzebują pomocy i po trzecie – najważniejsze – nie cierpią zakupów. Dlatego chcemy robić to za Was – męski Moodbox – czas start!

DSC_0385a

Wiecie dlaczego tak długo zwlekałyśmy z męskim Moodboxem?

Odpowiedź jest prosta- na polskim rynku jest bardzo mało projektantów, którzy zajmują się odzieżą męską i jednocześnie jest to odzież „do noszenia” na co dzień. Ponadto projektanci zazwyczaj skupiają się na rozmiarach S, M, L… Chcemy móc ubrać każdego mężczyznę! Tym bardziej tego, który nie może dla siebie znaleźć odpowiednich ciuchów. Poszukiwania marek, które spełniają nasze wymogi, nie były proste.

Co nas wyróżnia? Dlaczego wybrać Moodbox?

My ubieramy, nie przebieramy. Ubieramy prawdziwych ludzi, nie tych z okładek i ścianek! Wybieramy ubrania do pracy, na co dzień, na wyjścia również. Nie będziemy Cię na siłę przebierać w coś czego nie czujesz. Czasem będziemy namawiać, byś przymierzył, spojrzał na siebie bardziej przychylnie. Nie bez powodu dostaniesz w swoim pudełku właśnie TE ubrania i dodatki. Zostały one wybrane na podstawie twoich odpowiedzi w formularzu, czyli bierzemy pod uwagę Twoje wymiary, budowę ciała, kolory, które do Ciebie pasują. To wszystko o co spytałyśmy jest dla nas bardzo ważne, dzięki temu możemy działać online.

Najważniejszy jest fakt, że wybieramy ubrania dla Ciebie ręcznie. Szukamy, biegamy po sklepach, zamawiamy od naszych zaprzyjaźnionych projektantów. Możesz być pewien, że nie robi tego za nas algorytm, nie wyręcza nas automat podpowiadający zestawy.

Potrzebujecie, by ktoś zrobił zakupy za Was? Zaufaj nam!

Wypełniajcie formularze tu: klik

Piszcie, dzwońcie, jesteśmy dla Was!