MOODBOX TEAM

Agata

Jestem fanką second-handowych cennych łupów, ciekawych aranżacji na witrynach sklepowych, wielogodzinnego trekkingu po górach, biegania z psem i odnajdywania spokoju w jodze.

Wielką radość sprawia mi projektowanie i aranżacje sklepów, tworzenie witryn sklepowych i ubieranie ludzi. Najprzyjemniejszy moment w mojej pracy to uśmiech i zadowolenie osoby z którą pracuję i ta pewność, że zrobiłam dla kogoś kawał dobrej roboty.

Ania

Wiecznie otwarte sto zakładek w przeglądarce – to idealnie odzwierciedla to, co dzieje się w mojej głowie. Moda jest zajawką, pasją, sposobem wyrażania siebie, czym pragnę się podzielić z innymi.

Odpoczywam podróżując, bez tego nie wyobrażam sobie życia. Wyjazdy inspirują mnie do poszukiwania nowych rozwiązań, czerpania pomysłów z innych kultur. Szycie natomiast prowokuje do poszukiwań drzemiących głęboko pokładów kreatywności.

My

Razem jesteśmy wulkanem energii.  Kochamy polską modę, minimalistyczną biżuterię, wędrówki po górach i dobre wino:) Agata uwielbia klasyczne ponadczasowe stylizacje, Ania lubi poszaleć z trendami – tworzymy dzięki temu zgrany zespół. Łączy nas wspólna pasja i radość tworzenia, co przerodziło się we wspólny cel.

Let the adventure begin!