personal shopping

Personal shopping czyli zakupy ze stylistką. Pomożemy Ci w codziennych zmaganiach dotyczących doboru odpowiednich ubrań do Twojej sylwetki oraz osobowości. Jeśli jeszcze poszukujesz własnego stylu – znajdziemy go razem!

Omówimy na kawie Twoje oczekiwania, problemy i potrzeby, ustalimy, czego brakuje w Twojej szafie. Zastanowimy się jaką strategię obrać i na czym się skupić.

Wybierzemy się na zakupy w centrum handlowym, dobierzemy ubrania i dodatki, ułożymy z nich zestawy. Zaczniemy od bazy, skupimy się na ubraniach w których będziesz się czuć swobodnie i pewnie – to najważniejsze w dobieraniu odpowiedniej garderoby.

stylizacja sesji zdjęciowych, filmów

Stylizujemy sesje zdjęciowe dla projektantów z użyciem ich produktów. Pracujemy  ze sklepami, galeriami handlowymi, stylizujemy filmy reklamowe, teledyski i wiele innych.

Nie wiesz w co ubrać modeli do Twojej reklamy? Może masz pomysł jak ma wyglądać aktor w Twoim filmie, a nie wiesz gdzie masz szukać ubrań? Chcesz wypromować swoją markę biżuterii ale nie wiesz co będzie do niej pasować? Zajmujesz się organizacją eventów, nie znasz się na ubieraniu prezenterów? Jesteśmy dla Ciebie!

Współpracujemy ze świetnymi fotografami i studiami fotograficznymi makijażystami, fryzjerami dzięki czemu możemy zaproponować pełną obsługę zlecenia.

stylizacja pokazów mody

Stylizujemy pokazy mody dla galerii handlowych, dla sklepów franczyzowych, producentów i projektantów odzieży.

Współpracujemy ze świetnymi fotografami, makijażystami, fryzjerami dzięki czemu możemy zaproponować pełną obsługę zlecenia. Od wybrania stylizacji zaczynając, na ubraniu modelek i wypuszczeniu ich na wybieg kończąc. Dzięki nam pokaz będzie dopracowany w każdym calu a modele przyciągną do sklepów nowych klientów.

visual merchandising

Współpracujemy z wieloma sklepami od lat. Aranżujemy witryny oraz wnętrza sklepów dla sieciówek wg przyjętych wytycznych ale także dla prywatnych właścicieli. Projektujemy indywidualny system dla każdego salonu sprzedażowego. Dzięki wprowadzeniu odpowiednich zasad możemy wpłynąć na wzorce zachowań zakupowych, a w rezultacie zwiększyć sprzedaż.

Oferujemy projekt dla sklepu z uwzględnieniem wystroju wnętrza, wdrożenie nowego VM oraz przeszkolenie personelu salonu. Aranżujemy również witryny w zaplanowanych odstępach czasu uwzględniając pory roku i zmieniające się kolekcje.

warsztaty i szkolenia

Organizujemy eventy, warsztaty, szkolenia. Promujemy podejście do mody slow i przekazujemy je dalej. Podpowiadamy jak uporządkować swoją szafę by była przejrzysta i minimalistyczna, jak kupować by nie ulegać sztuczkom sprzedawców i na co zwracać uwagę na zakupach.

W naszej ofercie mamy również wycieczki modowe organizowane z zaprzyjaźnionym biurem Presto Travel. Wyjazdy są organizowane w małych grupach, łączą zwiedzanie jednego z miast europejskich z zakupami ze stylistą.